D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Idealiai lygaus paviršiaus lubos, kurios yra daug pranašesnės už bet kokias tradicines lubas. Lubų paviršius išgaunamas įtempiant specialią lubų plėvelę.
Šios lubos tinka beveik bet kokiose gyvenamosiose patalpose kur temperatūra neviršija +60°C(netiks saunoms, pirtims) ir nekrenta iki minusinės(dažnai netiks nešildomiems sodo nameliams).
Dažniausiai 1 dieną, tačiau gali būti ir ilgiau priklausomai nuo projekto sudetingumo ir dydžio.
Matinės lubos atrodo kaip standartinės dažytos lubos(tiesiog labai lygios), paviršius šiurkštesnis. Blizgios lubos yra švelnaus paviršiaus ir atspindinčios aplinką, todėl vizualiai praplėčia patalpas.
Minimalus atstumas nuo pagrindinių lubų yra 3 cm.
Mes rekomenduojame tapetus klijuoti po įtempiamų lubų, nes įtempiamų lubų montavimo metu patalpa yra kaitinama(+60°C), kas gali pakenkti nesenai užklijuotiems tapetams.
Prieš montuojant įtempiamas lubas kambario paruošimas nėra sudėtingas. Tiesiog patraukite daiktus labiau link kambario vidurio, kad būtų laisvai priėjimas apie kambario perimetrą. Rekomenduojame išnešti kambarines gėles, nes kambaryje temperatūra kyla iki +60°C.
Mes galime įmontuoti bet kokius šviestuvus. Yra tik lempučių galingumo apribojimai: halogeninės lemputės ne daugiau kaip 50 W, kaitinimo ne daugiau kaip 100 W.
Ne, lubos nekondensuoja dregmės, nes įtempiamių lubų temperatūra būna tokia pati kaip ir patalpos vidaus temperatūra. Kondensatas atsiranda nuo temperatūrų skirtumo ir nusėda ant šaltų paviršių (stiklo, plytelių ir t.t.).
Jeigu lubos yra užliejamos nėra ko jaudintis. Tiesiog atjunkite visus šviestuvus ir iškviesti mūsų meistrus. Mes demontuosime lubas, išpilsime vandenį ir vėl sumontuosime lubas. Vanduo yra nekenksmingas įtempiamoms lubos, tokio tipo lubų 1 kvdr. m. atlaiko iki 100 l vandens.
Visiškai nieko, lubos gali atlaikyti daug daugiau nei šampano kamščio smūgį.
Įtempiamos lubos be sudurimų būna iki 60 kvdr. m. pločio, o su sudurimais plotas yra neribotas.
Galima jeigu temperatūra ties lubomis nekils iki +60°C.
Ne, įtempiamos lubos yra nedažomos. Jeigu norite kažko kitokio nei standartinės įtempiamų lubų spalvos reikia susitarti prieš montavimo darbus.
Lubos yra lengvai valomas minkšta šluoste ir muiluotu vandeniu. Blizgios lubos taip pat gerai valomos ir su langų bei veidrodžių valikliais, nes jų sudėtyje yra spirito, kuris ant blizgių lubų nepalieka jokių dėmių.
Taip, suteikiame 15 metų garantiją medžiagoms ir 5 metų garantiją atliktiems darbams.