Geriausias kokybės ir kainos santykis

Įtempiamų lubų privalumai


Geriausias kokybės ir kainos santykis

Įtempiamų lubų privalumai

 1. Ekologiškos
 2. Greitai sumontuojamos
 3. Nesugeria kvapų
 4. Lengvai valomos
 5. Gera garso ir šilumos izoliacija
 6. Atsparios vandeniui
 7. Platus dizaino pasirinkimas
 8. Nedegios
 9. 15 metų garantija
Visą montavimo procesą pamatysite čia

Video

Įvairūs atlikti darbai

Galerija

Apsilankykite mūsų galerijoje.

Viskas ką reikia žinoti apie įtempiamas lubas

Video

Kaip išsirinkti?

Įtempiamų lubų variantai

Įtempiamos lubos yra keleto tipų:
 1. Blizgios
 2. Dviejų ir daugiau lygių
 3. Su fotografiniais vaizdais
 4. Matinės
 5. Satininės
 6. Šviesai pralaidžios
  Įtempiamos lubos – tai neribotos galimybės ir universalumas leidžiantis sukurti išskirtinę aplinką Jūsų pasirinktoje erdvėje. Šios lubos, be įprastų tradicinių įtempiamų PVC lubų, turi keletą kitų variantų galinčių sukurti daugiau estetikos jūsų interjerui...Skaityti plačiau
Kaip vizualiai padidinti kambarį?

Įtempiamos lubos mažam kambariui

Kartais būna sunku sukūrti gerą interjero dizainą, kai yra vietos trūkumas kambaryje. Pasirenki tinkamus baldus, tinkamą apšvietimą, sienas išklijuoji tapetais su atvirais laukais, bet vistiek patalpoje nesijaučia erdvumo. Erdvės trūkumas aplinkiniams dažnai sukelia nervingumo, panikos, slogumo, izoliacijos ir kitus jausmus. Tai yra mažiausiai ką norite, kad jaustų jūsų šeimos nariai ar kolegos. Kambario atmosfera yra labai svarbus aspektas, kuris nustato visą kambario toną, ar tai būtų džiaugsmas ir atsipalaidavimas, ar sunkumas ir slogumas. Nors ir galime visą kambarį ištapetuoti tolimais miškais ir horizontais, tačiau kas jeigu nesate nei girininkas, nei aplinkosaugininkas ir tai visiškai nedera prie jūsų ofise atliekamų paslaugų ar prekinio ženklo? Mūsų sprendimas tokiai problemai būtų sukurti iliuziją naudojant įtempiamas lubas. Tiksliau kalbant blizgias įtempiamas lubas, kurios atspindėdamos sukuria erdvumo jausmą.

Blizgios įtempiamos lubos turi begales dizaino variantų nuo skirtingų spalvų, iki fotografinių vaizdų ar raštų. Taip pat tokio tipo lubos yra atsparios vandeniui ir drėgmei, 1 kvrdr. m. atlaiko iki 100 l vandens, todėl visiškai apsaugo nuo užpilimo iš viršutinių aukštų. Jeigu patalpoje kyla labai aukšta temperatūra(+50°C) ar krenta žemai(-1°C), šios lubos nebus pats tinkamiausias variantas. Tuomet geriau naudoti tekstilines įtempiamas lubas. Pasitarus su mūsų spacialistais, labai lengvai ir profesionaliai išspręsite savo kambario erdvės problemą.

Kalbant apie įtempiamų lubų montavimą reikėtų pasakyti, kad dažniausiai neverta bandyti ir gaišti savo laiką montuojant savarankiškai. Įtempiamų lubų montavimo procesas reikalauja profesionalių ir brangiai kainuojančių įrankių, kurių tikrai nerasite savo garaže. Mes rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus, kurie yra atlikę šimtus tokių projektų ir atliks visus darbus nepriekaištingai. Mūsų specialistai sumontuos jūsų įtempiamas lubas dažniausiai per keletą valandų arba per kelias dienas, priklausomai nuo projekto sudetingumo. Prieš pradedant montuoti įtempiamas lubas mes rekomenduojame patraukti visus kambaryje esančius daiktus į kambario vidurį, kad liktų laisvas ir lengvai prieinamas kambario perimetras. Po montavimo darbų mes nepaliekame jokių statybinių šiukšlių.

Kambario dizaino sukurta atmosfera yra labai svarbus aspektas ar tai būtų gyvenamosios ar darbo patalpos. Kaina niekada neturėtų stoti tarp jūsų ir jūsų kambario vizijos, nes ką gausite už sumokėtus pinigus, ilgą laiką spinduliuos komfortą ir gerą atmosferą jūsų namuose su 15-10 metų garantija jeigu nuspręsite tapti mūsų klientais.
Įvairūs atlikti darbai

Galerija

Susisiekite su mumis

Kontaktinė forma