Geriausias kokybės ir kainos santykis

Įtempiamų lubų privalumai


Geriausias kokybės ir kainos santykis

Įtempiamų lubų privalumai

 1. Ekologiškos
 2. Greitai sumontuojamos
 3. Nesugeria kvapų
 4. Lengvai valomos
 5. Gera garso ir šilumos izoliacija
 6. Atsparios vandeniui
 7. Platus dizaino pasirinkimas
 8. Nedegios
 9. 15 metų garantija
Visą montavimo procesą pamatysite čia

Video

Įvairūs atlikti darbai

Galerija

Apsilankykite mūsų galerijoje.

Viskas ką reikia žinoti apie įtempiamas lubas

Video

Kaip išsirinkti?

Įtempiamų lubų variantai

Įtempiamos lubos yra keleto tipų:
 1. Blizgios
 2. Dviejų ir daugiau lygių
 3. Su fotografiniais vaizdais
 4. Matinės
 5. Satininės
 6. Šviesai pralaidžios
  Įtempiamos lubos – tai neribotos galimybės ir universalumas leidžiantis sukurti išskirtinę aplinką Jūsų pasirinktoje erdvėje. Šios lubos, be įprastų tradicinių įtempiamų PVC lubų, turi keletą kitų variantų galinčių sukurti daugiau estetikos jūsų interjerui...Skaityti plačiau
Ka reikia žinoti?

Apie įtempiamas lubas

Daugelis žmonių mano, jog lubos neprideda daug vertės kambariui, tačiau jeigu čia apsilankėte, tai suprantate koks svarbus kambario aspektas gali būti lubos. Kiekvienas turimų lubų netikslumas, įbrėžimas ar nešvarumas gadina tai ką stengiatės sukurti, investuodami į naujus baldus ir kitus interjero dizaino elementus. Deja, labai daug ko neprigalvosi padaryti su esamomis lubomis, kad jos negadintų kambario atmosferos ir vaizdo. Kalbant apie lubų mechanišką pašalinimą ir pastatymą naujų lubų, tai gali ilgai trukti, darbo laikotarpiu neįmanoma naudotis patalpomis, kainuoja daug pinigų, laiko ir nervų. Pats paprasčiausias sprendimas, kurį mes žinome išspręs visas šias problemas, tai yra įtempiamos lubos.

Įtempiamos lubos nereikalaujau nei esamų lubų pašalinimo, nei paruošimo. Tokio tipo lubos reikalauja tik specialistų, kurie galėtų įgyvendinti tokio tipo projektą, nes tam reikia daug specifinių įrankių, kurie sandeliukyje nesimėto. Kai kurie žmonės bando patys pasidaryti įtempiamas lubas, bet mes to niekad nerekomenduojame, nes privalote būti tikri ką darote ir kaip darote, kad vėliau ne tektų pasigailėti. Mūsų rekomendacija yra palikti viską profesionalams, nes mes pasirūpinsime kokybe ir konkurencinga kaina.

Taip pat įtempiamos lubos turi keletą variantų iš kurių galima rinktis. Yra tekstilinė arba PVC plėvelė. Iš šių dviejų variantų galima išgauti bet kokias įtempiamas lubas priklausomai nuo jūsų poreikių. Visi variantai turi skirtingas kainas, priklausomai nuo jūsų patalpų dydžio, kuriose ruošiatės įrengti įtempiamas lubas, nuo kampų ir šviestuvų skaičiaus.

Mūsų įtempiamų lubų pasirinkimas yra didelis ne vien dėl dizaino ir grožio, bet ir todėl, kad skirtingi lubų variantai prideda skirtingą funkcionalumą jūsų kambariui. Pavyzdžiui vienos įtempiamų lubų medžiagos sumažina garsą kambaryje ir patalpoje girdima daug mažiau triukšmo iš išorės. Tuo tarpu kitos medžiagos yra nelaidžios vandeniui, todėl yra labai gera apsauga nuo kaimynų, kurie dažnai užpila apatinius aukštus. Taigi, įtempiamos lubos gali būti tiek gražus dizaino aspektas, tiek apsauga nuo vandens ar triukšmo.

Mūsų žiniomis šiuo metu nėra nieko praktiškesnio ir gražesnio nei įtempiamos lubos, kurios atskleis jūsų kambario individualumą bei sukurs nuostabią atmosferą jūsų šeimai ir svečiams.
Įvairūs atlikti darbai

Galerija

Susisiekite su mumis

Kontaktinė forma