fbpx

DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Kas yra įtempiamos lubos?

Idealiai lygaus paviršiaus lubos, kurios yra daug pranašesnės už bet kokias tradicines lubas. Lubų paviršius išgaunamas įtempiant specialią lubų plėvelę.

Kokiose patalpose tinka įtempiamos lubos?

Šios lubos tinka beveik bet kokiose gyvenamosiose patalpose kur temperatūra neviršija +60°C(netiks saunoms, pirtims) ir nekrenta iki minusinės(dažnai netiks nešildomiems sodo nameliams).

Kiek laiko užima lubų montavimas?

Dažniausiai 1 dieną, tačiau gali būti ir ilgiau priklausomai nuo projekto sudetingumo ir dydžio.

Koks skirtumas tarp matinių ir blizgių lubų?

Matinės lubos atrodo kaip standartinės dažytos lubos(tiesiog labai lygios), paviršius šiurkštesnis. Blizgios lubos yra švelnaus paviršiaus ir atspindinčios aplinką, todėl vizualiai praplėčia patalpas.

Koks yra minimalus atstumas nuo pagrindinių lubų?

Minimalus atstumas nuo pagrindinių lubų yra 3 cm.

Kodėl tapetus geriau klijuoti po įtempiamų lubų?

Mes rekomenduojame tapetus klijuoti po įtempiamų lubų, nes įtempiamų lubų montavimo metu patalpa yra kaitinama(+60°C), kas gali pakenkti nesenai užklijuotiems tapetams.

Kaip paruošti kambarį prieš lubų montavimą?

Prieš montuojant įtempiamas lubas kambario paruošimas nėra sudėtingas. Tiesiog patraukite daiktus labiau link kambario vidurio, kad būtų laisvai priėjimas apie kambario perimetrą. Rekomenduojame išnešti kambarines gėles, nes kambaryje temperatūra kyla iki +60°C.

Ar įtempiamos lubos kaupia drėgmę?

Ne, lubos nekondensuoja dregmės, nes įtempiamių lubų temperatūra būna tokia pati kaip ir patalpos vidaus temperatūra. Kondensatas atsiranda nuo temperatūrų skirtumo ir nusėda ant šaltų paviršių (stiklo, plytelių ir t.t.).

Kas jeigu lubos užliejamos kaimyno iš viršaus?

Jeigu lubos yra užliejamos nėra ko jaudintis. Tiesiog atjunkite visus šviestuvus ir iškviesti mūsų meistrus. Mes demontuosime lubas, išpilsime vandenį ir vėl sumontuosime lubas. Vanduo yra nekenksmingas įtempiamoms lubos, tokio tipo lubų 1 kvdr. m. atlaiko iki 100 l vandens.

Kas jeigu šampano kamštis pataikytų į lubas?

Visiškai nieko, lubos gali atlaikyti daug daugiau nei šampano kamščio smūgį.

Koks yra didžiausias įtempiamų lubų plotas?

Įtempiamos lubos be sudurimų būna iki 60 kvdr. m. pločio, o su sudurimais plotas yra neribotas.

Ar galima montuoti įtempiamas lubos prie židinio?

Galima jeigu temperatūra ties lubomis nekils iki +60°C.

Ar galima pačiam nudažyti įtempiamas lubas?

Ne, įtempiamos lubos yra nedažomos. Jeigu norite kažko kitokio nei standartinės įtempiamų lubų spalvos reikia susitarti prieš montavimo darbus.

Kaip prižiūrėti įtempiamas lubas?

Lubos yra lengvai valomas minkšta šluoste ir muiluotu vandeniu. Blizgios lubos taip pat gerai valomos ir su langų bei veidrodžių valikliais, nes jų sudėtyje yra spirito, kuris ant blizgių lubų nepalieka jokių dėmių.

Ar duodate garantiją?

Taip, gamintojas suteikia 10 metų garantiją medžiagoms.

© Itempiamoslubos.org. Visos teisės saugomos.