fbpx

Įtempiamų lubų variantai

KOKIUS VARIANTUS SIŪLOME?

Matinės

Tai lubos mėgstantiems klasiką. Jos tinka bet kurioje patalpose. Tai lygios ir blizgesio neturinčios lubos, kurios primena dažytas lubas. Matinės lubos suteiks patalpai ramumo ir patogumo jausmą. Tokios lubos pernelyg neatkreips dėmesio, nes paprasčiausiai primins ir bus suvoktos kaip kokybiškai dažytos lubos. Taip pat matinės lubos yra pigiausios iš visų įtempiamų lubų, o jų įrengimas gal trukti vos keletą valandų.

Satininės

Satinas – neįprastu siūlų persipynimu pasižymintis audinys, kuris vizualiai primena šilką yra lygus ir blizgantis, o dėl to, šis audinys pamėgtas prancūzų dizainerių rūbų. Satininės lubos suteiks Jūsų interjerui prancūziško žavesio ir bohemiškos prabangos. Dėl savo medžiagos savybių, šios lubos įgauna perlamutro efektą suteikiantį elegantiškumo. Tokios įtempiamos lubos atrodo estetiškai bet kurioje jūsų pasirinktoje erdvėje. Tai yra tarsi mišinys matinių ir blizgių lubų, išlaikantis pagrindines jų savybes: silpnas atspindys ir pasteliniai tonai sukuria ramumą ir jaukumą, nepretenduojantį į originalumą ar įmantrumą, o lygus įtempiamų lubų paviršius estetiškai atrodys klasikinio interjero patalpose.

Blizgios

Vienas populiariausių pasirinkimų. Šios lubos turi tokį išskirtinį blizgesį, jog sukuria veidrodžio efektą, kuris patalpai suteikia vizualinį erdvumą. Tai puikus sprendimas nedidelėms patalpoms su žemomis lubomis – dėl šviesą atspindinčio paviršiaus, vizualiai prasiplečia visa erdvė bei visa patalpa prisipildo didesniu kiekiu šviesos. Šiuo metu blizgios lubos aktyviai naudojamos įrengiant nedidelius biurus, vonios kambarius, virtuves. Šios įtempiamos lubos yra labai ilgaamžės, kadangi jų eksploatacijos laikas, dėl lakuoto paviršiaus, viršija net 25 metus. Galiausiai, plevelės spalvinė paletė yra pati plačiausia: daugiau nei 250 spalvų, o toks platus asortimentas leidžia pasirinkti tinkamiausią atspalvį, labiausiai interjero stilių.

Dviejų ir daugiau lygių

Šios lubos suteikia daugiau vietos eksperimentams, nes tarp lubų pakopų galima įtaisyti skirtingų atspalvių lempas arba kitas apšvietimo sistemas, bei išgauti šviesos efektus. Naudojant dviejų lygių lubas, galima labiau paskirstyti kambario erdvę vienur ją padidinant, o kitur sumažinant: jei prieangyje lubos yra nuleidžiamos, o svetainėje yra padidinamas apšviestumas išlaikant pradinį lubų aukštį, tuomet įžengus į svetainę lubos atrodys kur kas aukštesnės. Taip šios lubos leidžia suteikti patalpoms skirtingos konfigūracijos – sudaryti skirtingas geometrines formas, imituoti vandens elementus, įtaisyti arkas ir kitus įvairios formos elementus. Dviejų lygių lubos taip pat yra patogios skirstant patalpos erdves. Pavyzdžiui, kambaryje galima vizualiai išskirti darbinę ir poilsio zonas, o virtuvėje – maisto gaminimo ir kitas vietas.

Su fotografiniais vaizdais

Spausdinti vaizdai ant įtempiamų lubų sukuria unikalų ir nepakartojamą dizainą, kuris leidžia mėgautis dangumi, žvaigždėmis, gėlėmis ar bet kuriais kitais įvairiais ornamentais. Fotografiniai atvaizdai spausdinami tiek ant blizgių, matinių, satininių bei šviesai pralaidžių įtempiamų lubų.

Šviesai laidžios

Norite sukurti jaukumą? Jums geriausiai tiks šviesai pralaidžios įtempiamos lubos. Lubos išsklaido ir sušvelnina šviesą krintančią iš viršaus, todėl lubos tampa šviečiančios. Dieną galite mėgautis ramia balta lubų spalva, o vakare šviesos šaltiniu ir interjero dalimi. Šios lubos yra naudojamos tuomet, kai atlieka šviesos šaltinio paskirtį. Po danga, yra įmontuojami šviesios diodai, kurie dienos metu nesimato. Šie diodai gali būt montuojami skirtingų spalvų, todėl galima įtaisyti lubas nuolat keičiančias savo apšvietimą. Puikus sprendimas yra įrengimas šviesai pralaidžių įtempiamų lubų su fotografiniais atvaizdais – gebėjimas praleisti šviesą paryškina spalvas ir priverčia lubas suspindėti naujomis spalvomis.

Pasinaudokite NEMOKAMA įtempiamų lubų kainos skaičiuokle

© Itempiamoslubos.org. Visos teisės saugomos.