Geriausias kokybės ir kainos santykis

Įtempiamų lubų privalumai


Geriausias kokybės ir kainos santykis

Įtempiamų lubų privalumai

 1. Ekologiškos
 2. Greitai sumontuojamos
 3. Nesugeria kvapų
 4. Lengvai valomos
 5. Gera garso ir šilumos izoliacija
 6. Atsparios vandeniui
 7. Platus dizaino pasirinkimas
 8. Nedegios
 9. 15 metų garantija
Visą montavimo procesą pamatysite čia

Video

Įvairūs atlikti darbai

Galerija

Apsilankykite mūsų galerijoje.

Viskas ką reikia žinoti apie įtempiamas lubas

Video

Kaip išsirinkti?

Įtempiamų lubų variantai

Įtempiamos lubos yra keleto tipų:
 1. Blizgios
 2. Dviejų ir daugiau lygių
 3. Su fotografiniais vaizdais
 4. Matinės
 5. Satininės
 6. Šviesai pralaidžios
  Įtempiamos lubos – tai neribotos galimybės ir universalumas leidžiantis sukurti išskirtinę aplinką Jūsų pasirinktoje erdvėje. Šios lubos, be įprastų tradicinių įtempiamų PVC lubų, turi keletą kitų variantų galinčių sukurti daugiau estetikos jūsų interjerui...Skaityti plačiau
Bendra informacija

Apie įtempiamas lubas

Visur gerai, bet namuose geriausia...Deja ne visi žmonės taip gali pasakyti, nes gerai tada, kai namuose jauti tikro komforto jausmą, kai gali pasididžiuodamas pasikviesti svečius ir gimines, o po švenčių atsipalaiduoti ir jausti ramybę. Ar tai realu? Tuoj išsiaiškinsime.

Beveik visi namai turi kokią nors vietą, kurios nenorime niekam rodyti ir atrodo, jog jos tiesiog neįmanoma pakeisti. Dažniausiu atveju, tai būna lubos. Lubų dizainas gali labai pagyvinti kambarį arba atvirkščiai, lubų dizaino trūkumas gali visiškai subjauroti visą kambario atmosferą. Geriausia yra tai, kad įtempiamoms luboms nereikia jokio lubų paviršiaus paruošimo, nes jos tiesiog be jokių žymių paslėps jūsų ankstesnias lubas. Darbo procesas yra greitesnis ir švaresnis už betkokias kitas lubas.

Kalbant apie dizainą, įtempiamos lubos yra pats geriausias pasirinkimas norint sukurti ką nors unikalaus už prieinamą kainą kiekvienam. Ar rinktumetės tekstilines, ar kelių lygių įtempiamas lubas, šiuo metu nerasite nieko taip užburiančio akį kaip įtempiamos lubos. Taip pat įtempiamos lubos puikiai padeda tiems, kurie nori išvedžioti laidus po kambarį, nes su šiomis lubomis galima lengvai visą tai paslėpti.

Įtempiamų lubų pasirinkimas yra labai didelis, todėl verta žinoti apie visas. Matinės lubos primena klasikinės tvarkingai nudažytas lubas, kurios išsiskiria tik savo idealiu lygumu. Blizgios lubos yra vienas dažniausių klientų pasirinkimų, vizualiai padidinančios patalpas. Taip pat yra kelių lygių įtempiamos lubos su kuriomis galite įgyvendinti ir didžiausias dizaino svajones. Galima naudoti foto spaudą ant įtempiamų lubų, kas sukuria unikalumą ir gyvumą patalpoms. Dar vienas gražus dizaino sprendimas yra satinas, tiems kurie nori suteikti savo kambariui prancūziško žavesio. Mėgstantiems šviesą galime pasiūlyti šviesai laidžias lubas, kurios šviečiant LED lemputėms sukuria šviečiančių lubų efektą.

Prieš renkantis ko ištikrųjų norite, apsilankykite mūsų galerijoje ir pasižūrėti kaip atrodo pilnai įgyvendinti projektai. Tokiu būdu daug geriau suprasite ko iš tikrųjų norite ir galbūt kils originalių idėjų. Jeigu jaučiatės pasimetę galite teirautis telefonu, esame tikri, kad specialistai turės ką pasiūlyti.
Įvairūs atlikti darbai

Galerija

Susisiekite su mumis

Kontaktinė forma